Güçlü Üretim
Üstün Kalite

Uluslararası alanda, altı kıtada toplam 56 ülkede 200’den fazla müşteri ağı 

bulunan Assan Grup şirketlerinin sahip olduğu ticari ve üretim yetenekleri,

savunma sanayiine ilişkin her türlü ihtiyacın üretim temin, 

tedarik ve teslimine yönelik hedeflerimizde 

gücümüze katkı sağlamaktadır.

“Güçlü Üretim ve Üstün Kalite” öncelikli prensibi ile yürüdüğümüz bu yolda; ihtiyaç duyulan her türlü silah, mühimmat ve ekipman ile bunlara ait parçaların üretimini gerçekleştirmek temel hedefimizdir.

Assav Defence Industry

Card Hover Effects

Misyonumuz

Uçak bombaları, ağır silah ve mühimmatı üretim projeleri ile muharebe araçları için parça ve alt sistemlerin üretimi alanlarında tüm müşterilerine; yüksek kaliteli, güvenilir ürün ve çözümler sunan, uluslararası hedeflerine güçlü bir üretim alt yapısı ile ilerleyen bir savunma sanayii şirketi olmak.

Daha Fazla

Milli Amaç

Grup şirketlerinin ulusal ve uluslararası alanda edinmiş olduğu üretim tecrübesi ve gücünü "milli ve yerli" olarak, Türk Savunma Sanayiinin hizmetine sunmak; yerinde, zamanında ve istenilen kalitede “söz verildiği gibi üretmek” şirketin milli amacını oluşturmaktadır.

Daha Fazla

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda; üretim gücü ve ARGE yatırımları ile tanınan, sürdürülebilir büyüme hedeflerine sahip, rekabet gücü yüksek, güven duyulan, çevre duyarlılığına sahip, insan ve başarı merkezli bir savunma sanayii firması olmak.

Daha Fazla

Assav Defence Industry

Misyonumuz

Misyonumuz

Yüksek kaliteli, güvenilir ürün ve çözümler sunan, savunma sanayiinde dışa bağımlılığını azaltan, hedeflerine tanınırlığını artırarak güçlü bir üretim alt yapısı ile ilerleyen, dünyada Türk Milletinin gurur kaynağı olan bir savunma sanayii şirketi olmak.

Assav Defence Industry

Milli Amaç

Milli Amaç

uluslararası alanda edinmiş olduğumuz tecrübeyi "milli ve yerli" olarak hizmete sunmak, zamanında ve istenilen kalitede “söz verildiği gibi üretmek” şirketin milli amacını oluşturmaktadır.

Assav Defence Industy

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda; üretim gücü ve geleceğin muharebe şartlarına yönelik ARGE yatırımları ile tanınan, sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü yüksek, insan ve başarı merkezli bir savunma sanayii firması olmak.

Güçlenerek
Devam Ediyoruz

Uluslararası alanda güçlü bir savunma sanayii şirketi olmayı hedefleyen Grup Şirketleri olarak; AR-GE ve yenilikçi üretim çalışmalarımız ile dünya çapında rekabet edebilir, üretim kalitesi ve standartları yükseltilmiş, verimliliği arttırılmış, girişimciliği öne çıkaran ‘’kaliteli’’ ürünleri ortaya çıkarmak kurumsal önceliklerimizdendir.

ASSAV ÇALIŞANLARINA DAİMA EN İYİYİ SUNMAYI İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI OLARAK BELİRLEMİŞTİR

Kariyer

Tüm çalışanlarımızın kariyer hedeflerine destek olarak, şirketimizin geleceği için gerekli tecrübe ve yaratıcı kapasiteyi oluşturmanın gereğine yürekten inanıyoruz.

İLETİSİM

Adres

    1. O.S.B. Nahcivan Cad. No: 2 06935 Sincan-Ankara, Türkiye

TELEFON

   0090 312 267 67 67

EMAIL

    info@assav.com.tr